ساختار کفپوش مخصوص دومیدانی و پیست تارتان

پوشش دو میدانی اسپری

کفپوش های ورزشی و بخصوص کفپوش های دومیدانی عمدتا از پلی یورتان تولید میشوند . و استانداردهای بین‌المللی تمام کفپوشهای ورزشی بر پایه این رزین می‌باشد. کفپوش ورزشی دومیدانی اسپری از ۳ لایه تشکیل شده است که در ضخامت های ۱۱ تا ۱۲ میلیمتر اجرا میشود.

کفپوش دو ومیدانی

کفپوش دو ومیدانی

لایه های کفپوش ورزشی دومیدانی اسپری ( ۳ لایه)

لایه پرایمر کفپوش دومیدانی اسپری

این لایه که از آن به لایه پرایمر کفپوش های دومیدانی پلی یورتان نام میبرند بر پایه رزین پلی‌یورتان، با خاصیت چسبندگی بسیار بالا و نفوذپذیری عالی، بعنوان پرایمر در لایه اول بر روی سطح زیرکار اعمال می‌شود تا بستری مناسب جهت نصب لایه مافوق ایجاد شده که باعث افزایش چسبندگی سطح زیرین کفپوش ورزشی دومیدانی به لایه‌ بالایی خواهد شد.

لایه شوک پد کفپوش دومیدانی اسپری

پس از آماده‌سازی سطح، لایه شوک پد(SBR) بر روی آن اجرا می‌شود. این لایه در ضخامتهای یکسان و از بهم چسباندن خرده لاستیکهای اصلاح شده با چسب پلی‌یورتان اجرا می‌شود. این لایه دارای ضخامت ۱۰ میلیمتر می باشد.

لایه بتونه ماستیک کفپوش دومیدانی اسپری ( این لایه بصورت انتخابی میباشد)

این محصول بر پایه رزین پلی‌یورتان با خاصیت چسبندگی بالا و خاصیت تیکسوتروپ خوب، جهت پر کردن درزها و خلل و فرج لایه شوک پد(SBR) چسبانده شده بر روی سطح،بطور انتخابی میتواند بکار ‌رود. این محصول با دارا بودن الاستیسیته بالا، سازگاری بسیار ی با لایه‌ بعدی دارد.