کفپوش دکوراتیو

در سال های گذشته کفپوش های خانگی تنوع زیادی نداشته و بسیاری از آنها از سنگ برای پوشش سطح خانه ها استفاده می کردند ولی با مرور زمان شیوه هایی نوین برای کفپوش منازل در ساخت و ساز متداول شده به طوری که الان خانواده ها ، توانایی این را دارند که با سلیقه خود و متناسب با فضای منزل خود ، کفپوش منزل و یا محل کار خود را عوض کرده یا تغییر دهند.

کفپوشی که برای محل کار و منزل خود انتخاب می کنید اهمیت زیادی پیدا کرده است. از آنجایی که بتن سطح خاصیت قلیایی‌ ذاتی دارد و حتی به واسطه ناخالصی های فلزی به آسانی مورد آسیب مواد شیمیایی قرار می گیرد و سختی و شکنندگی زیادی دارد. مقاومت ضربه پذیری و سایشی پایینی دارد. همچنین پوشش های فلزی شدیدا تحت تاثیر عوامل خورنده محیط قرار گرفته و آجر های مخصوص یا همان ضد مواد شمیایی ، قیمتی بسیار گران دارد و مقرون به صرفه نمی باشد.

کفپوش دکوراتیو

کفپوش دکوراتیو

اگر هم این نوع آجر ها تهیه شوند ، نصب کردن آنها هزینه بر است ؛ انتخاب کفپوش اپوکسی دکوراتیو بهترین و مناسب ترین گزینه برای کف خانه و محل کار می باشد. اگر کفپوش اپوکسی به درستی فرموله شود و اجرای کفپوش اپوکسی نیز صحیح باشد هیچ یک از معایبی که در مورد بتن سطح و آجر ضد مواد شیمیایی داشتند را به همراه ندارد.

ساختار شیمیایی کفپوش اپوکسی این اجازه را داده که بسپار های زیادی با خواص مختلف و فوق العاده تولید گردد . مصرف کنندگانی که اصول نگهداری کفپوش اپوکسی را مورد توجه قرار دهند کفپوش اپوکسی دکوراتیو بیش از ۱۰ سال هم نیازی به بازسازی سطح نخواهد داشت . کفپوش اپوکسی دکوراتیو ترکیبی از زیبایی و مقاومت فوق العاده که مورد نیاز شماست را ارائه میدهد. جنس این نوع کفپوش از رزین اپوکسی بوده که کاملا یکپارچه می باشد و در محلی قابل اجرا است. در طرح ها و رنگ های مختلف قابلیت اجرا را دارد و می توان با دکوراسیون منزل ست کرد. به دلیل این که کفپوش اپوکسی یکپارچه اجرا می شود جلوگیری میکند از رشد باکتری و کپک ، همچنین چون هیچ گونه درزی در آن نیست ، شستوشوی کفپوش بسیار آسان می باشد.

ویژگی های کفپوش اپوکسی دکوراتیو

۱- ضخامتی بسیار کم و تحمل فشار بسیار بالا.

۲- مقاومت شیمیایی و گرمایی.

۳- مکانیکیو مقاومت الکتریکی بسیار فوق العاده

۴- خاصیت تغییر خواص کفپوش اپوکسی .

۵- محافظ سطوحی مانند : سطوح فلزی ، چوبی ، سیمانی ، درپوش سازه های فلزی ، سطوح خارجی مخازن ، تجهیزات پتروشیمی و پالایشگاهی ، خطوط لوله ، ماشین آلات ، و حتی قابل ذکر در سطوح خارجی تانک ها نیز می توان استفاده نمود.

۶- مقابل نور خورشید و تغییرات دما پایداری فوق العاده دارند.

۷- مقابل مواد شیمیایی خورنده غیر مخرب نفوذ ناپذیر هستند.

۸- انقباض کم در مقابل حرارت و در برابر تغییرات حرارت جمع نمی شوند.

۹- ضد میکروب و کفپوشی بهداشتی.

۱۰- مقاوم در برابر حلال ها و مواد شوینده شیمایی.

۱۱- کاملا امن و ضد لغزش.

۱۲- امکان ایجاد شکل های مختلف بر روی کفپوش.

۱۳- وزنی سبک.

۱۴- عدم تولید گرد و غبار.

کاربرد کفپوش اپوکسی دکوراتیو

۱- منازل.

۲- سرویس بهداشتی ها.

۳- مهد کودک ها.

۴- کلاسهای درس.

۵- ادارات.

۶- دفاتر.

۷- آرایشگاه ها.